O nas

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanych przez naszą grupę:

  • kursów licencyjnych dla pośredników w obrocie nieruchomościami,
  • kursów licencyjnych dla zarządców nieruchomości,
  • szkoleń zawodowych dla pośredników, zarządców i rzeczoznawców,
  • innych zleconych kursów i szkoleń z zakresu prawa, ekonomii, gospodarki nieruchomościami, procedur administracyjnych, służebności przesyłu, regulacji stanów prawnych nieruchomości itp.

Akademię Nieruchomości tworzy grupa specjalistów z firm nieruchomościowych i kancelarii prawniczych z rejonu Dolnego, Górnego i Opolskiego Śląska oraz Wielkopolski i Polski Centralnej oraz Opolskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości i Dolnośląskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości.

Przygotowaliśmy do zawodów zarządcy i pośrednika wiele tysięcy osób, z których znaczna cześć prowadzi własną działalność gospodarczą lub zatrudniona jest w renomowanych korporacjach nieruchomościowych.

Większość naszych wykładowców posiada znaczny dorobek zawodowy, publicystyczny, dydaktyczny i naukowy. Wykładowcy prowadzą także znane firmy nieruchomościowe w Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, Łodzi. Są także czynnymi, nierzadko funkcyjnymi, działaczami ruchu zawodów rynku nieruchomości. Wszyscy posiadają państwowe uprawnienia zawodowe lub licencje.

Zarejestrowani jesteśmy jako instytucja szkoleniowa w wojewódzkim urzędzie pracy.
Zaświadczenie o wpisie instytucji szkoleniowej do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr ewidencyjny: 2.16/00031/2023.
Wpisani jesteśmy do rejestrów firm uprawnionych do prowadzenia kursów licencyjnych Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Gwarantujemy najwyższy poziom zajęć, pełną realizację programu określonego Minimum Programowego FPPRN.

Po zakończeniu kursów licencyjnych każdy uczestnik może przystąpić do egzaminu licencyjnego przeprowadzanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną FPPRN.

Uwaga: do czasu ustąpienia ograniczeń sanitarnych organizujemy kursy licencyjne tylko w formie zajęć online.

Wybór naszej oferty zapewni Państwu właściwe przygotowanie do wykonywania zawodu zarządcy lub pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Istnieje możliwość równoległego odbywania kursów licencyjnych dla obu zawodów dzięki odpowiedniej organizacji zajęć.

W zakładkach dotyczących kursów znajdą Państwo szersze opisy, instrukcje oraz niezbędne dokumenty do pobrania, w tym druki, oświadczenia i wnioski.

Wnioski:

Serdecznie zapraszamy

Andrzej Jakiel
Licencja państwowa nr 15
Wiceprezydent F PPRN
Prezes OSRN
Mediator sądowy