IMG_1857
Andrzej Jakiel

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Doradca i analityk rynku nieruchomości. Posiada licencję państwową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 15, zarządcy oraz tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN – certyfikat nr 2.

Z rynkiem nieruchomości związany od 1991.

Od 1998 do 2009 członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej. Członek-założyciel i od 2001 roku do nadal prezes Opolskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości w Opolu. W 2003 roku członek-założyciel i wiceprezydent Polskiego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości w Warszawie. W 2004 roku Koordynator Europejskiej Akademii Nieruchomości, która okazała się bezprecedensowym wydarzeniem w Europie. W 2004 roku współzałożyciel i redaktor naczelny miesięcznika „Opolski Rynek Nieruchomości”.  Od 2009 do nadal wiceprezydent Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości w Warszawie.

Wykładowca z zakresu prawa i gospodarki nieruchomościami na kursach specjalistycznych i wyższych uczelniach oraz szkoleniach i konferencjach rynku nieruchomości. Autor setek artykułów, analiz i opracowań. Współautor kilku książek.

Wielokrotnie odznaczany i wyróżniany, m.in: Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotym Medalem „Za zasługi dla Polskiego Rynku Nieruchomości”, „Zasłużony dla Opolszczyzny”, „Zasłużony dla m. Opola”, Złotą Odznaką CRSM.

e-mail: aj@aj-mediator.pl

tel. 517 120 637

« Zobacz pozostałych wykładowców Akademii nieruchomości